RONDO GO - podvod nebo odměny

V některých obchodem dostanete za nákup kupón na stránky rondo.cz, kde můžete hrát o úžasné výhry.

Tento článek nebude hodnotit konečný fakt. Názor si musí každý udělat sám.

Jak fo funguje

Např. nákupem ve vybraných obchodech dostanete jakési rondo žetony (obvykle stírací los), za které můžete hrát o úžasné ceny. Peníze, elektronika, telefony, tablety, televize, dokonce i auto. Pecka, co?

A je to tu, zase to zatracené ALE.

 

Reálná zkušenost

Několikrát, jsem se dostal během běžných nákupů s rondo bodům a snazil jsem se je tedy uplatnit.

Na účet Vám připíšou body a můžete si vydělat další za různé nesmysly jako dotazníky, hry, zkoušení her a apliakcí.
Dokonce 200,- za vyzkoušení aplikace Patron GO (zkontrolují platby na účtu a budou se Vám snažit vnutit změnu dodavatele elektřiny, plynu, pojištění telefonního operátora ... mě zatím nic nenabídli, tak uvidíme, jak se s tím poperou). V aktualizaci článku napíšu, jak jsem dopadl a jestli mi ty 2 stovky opravdu přišly.

Co se dá s rondo body dělat? Zázračné věci:

  • tipovačky - tipnete si třeba na zápas a celková částka se rozdělí mezi všechny tipující, takže, i když vyhrajete, částka se rozdělí mezi mraky sázejících, takže výhra bude hodně mizerná (tipnul jsem si, tak dám vědět, když vyhraju)
  • kvíz - odpovídáte na otázky, ale nechápu, k čemu to je
  • můžete si zatočit v jejich kole a hrát o zajímavé výhry, na netu jsem četl, že občas někdo něco vyhraje, ale bůh ví, jestli si to nepíšou sami.
    Vyhrát můžete i auto, elektroniku, telefony, tablety ... ale praxe je taková, že vyhráváte jen rondony, které pak zase prohrajete, točení znovu (stejně můžete točit bez reálných peněz jen 15x za den), pomůcky do kvízu a to nejlepší na konec, je výhra slevy na zboží v jejich shopu (problém je, že je to tak předražené, že i po slevě si to za nižší cenu můžete koupit v normálním obchodě). Prakticky je algoritmus postavený na tom, že nakonec všechny rondony prohrajete.

Je tam sice seznam výherců, ale těm číslům nevěřím 127 mil. Kč od zažátku a asi 110 tis. Kč denně výher u cca 7800 šťastlivcú ... Pokud neodryjí karty, nemůžeme soudit, ale já jim nevěřím.

 

Udělejme si malou kalkulaci:

110000,- / 7800 výherců = 14,10 Kč
To je divné, nikde jsem neviděl měnší výhru než 100,- Kč. Asi to počítají i se zatočením a výhrou bezcenných výher (jako třeba sleva-nesleva), ale na to mi to číslo přijde zase dost malé.

110000 * 30 dní = 3 300 00,- Kč
Že by vydělali měsíčně 3 300 000,- Kč jen na výhry + náklady ma mzdy a chod firmy.
Jedinný zdroj peněz je od firem a něco málo od lidí, kteří si koupili rondony, možná pár dotazníků ...
Ani toto číslo mi nepřijde pravděpodobné, ale opět nemáme důkazy.

Mají 180 firem
3 300 000,- Kč / 180 firmami = 18 333,33 Kč
K tomu připočtěme provoz firmy, platy, obchodníky ...
Nevím 500.000,- Kč? 3 800 000,- / 180 firmami = 21.111,- Kč
Něco málo jim asi dají obyčejní lidé, tak počítejme 15 000,- Kč na firmu
Že by jim každá firma dala 15 tis. měsíčně, 180.000,- ročně? Tak o tom se dá s úspěchem pochybovat.

Bohuže nemáme jejich účetnictví, takže nemůžeme soudit. A RONDO ho nikomu logicky neukáže.

Pokud jste někdo vyhráli, třeba auto, napište do komentáře nebo na e-mail ...

Hlavně do toho necpěte prachy. To si radši kupte los. Tam alespoň máte malou šanci vyhrát nějakou kačku. Tady dle mého názoru prakticky žádnou.

Každý nechť si udělá názor sám.

Názory uživatelů, které potvrzují, že je zde něco špatně

Dobrý den, právě jsem měl 24 dílků na výhru o 150 000 a poslední 25 jsem vyhrál není takze bych mel mit natok na 150 000 přičetl se mi znova dilek ale 1 zase do dalsi hry o dalsich 150 000 hrůza jestli je to podvod tak si to nechci nechat pro sebe a mrzí mě to a štve mám mít nárok na výhru. 😔 bere to čas nutí to i kupovat zbytečné věci. A peníze teda nevyplatí dá se stim něco dělat mohl jsem splatit dluh a mít zas eklid na existenční žití. Dcerka mohla na tábor a nic z toho..naštvaný vytoceny...

Hrála jsem půl roku, v aplikaci jsem zalévala rondovník, v kvízu stříbrná úroveň, nakoupila jsem zboží s údajnou slevou a nic jsem nevyhrála. Vždy když mi chyběl poslední dílek, vyhrál někdo jiný. Minulý týden jsem koupila synovi vybavení do nového bytu v Pepco za 6000,- Kč. Po zadání třetího losu mi přišlo upozornění, že smím zadávat jen 1 kód denně, což jsem učinila. Po týdnu mi účet zablokovali s obviněním, že jsem podvodník a chtěli výpis z mého bankovnictví. Vzhledem k tomu, že jsem u nich nakoupila z bankovní karty je to neuvěřitelná drzost. Pravidla hry jsem nikde nenašla, tudíž se jimi nedá řídit. Je to podvod a nahlížení do soukromí a bankovních účtů. Lidi, buďte opatrní na své osobní údaje a nehrajte to, čas který tam promarníte vám nikdo nevrátí.

Rondo je velký podvod, hrají to od začátku a vždy jsem mi scházel jeden dílek do hlavní výhry 150 000,- Kč, 125 000,- Kč , atd a najednou to vyhrál úplně někdo jiný a zajímavé je to že vždy ve stejnou hodinu

Len tak zo zaujimavosti som skusil hru, kde bolo treba 4 dieliky. 3 som nahral pomerne rychlo. Potom som zapol nahravanie obrazovky a spustil tocenie. Div sa svete video som si pozrel spomalene a nebola tam ani sanca ziskat stvrty dielik... Takze ako sa da vyhrat, ked ani vyherne policko sa tam nenachadza? Jasny podvod...

Rondo je podvod jako prase. Neznám nikoho, že by něco vyhrál, já jako trouba hraju Rondo už několik let a tolik „náhod“ jsem nikdy v životě nezažil…. *Snad padesátkrát se mi stalo, že vše skončilo u 24 dílku z 25. Což bohužel není jen moje zkušenost ale potvrzují to téměř všichni. Zpočátku dílky přibývají poměrně rychle, někdy i dva za jednu hru. Po dosažení 24 dílků je však „úplně náhodou“ několik her pauza, aby produkt ze hry následně zmizel s tím, že ho vyhrál někdo jiný. To stejné se odehrává, ať už hrajete o 4, 9, nebo kolika dílkové zboží chcete, vždycky to skončí u předposledního dílku. Fakt náhoda! *“Úplně náhodou“ si také pokaždé vytočíte 1 dílek do emailu a 10 točení zdarma za 60 minut. To je fakt, který se opakuje s každodenní pravidelností. Ale nikdy se nestane, že byste si alespoň jedno z toho vytočili znova během jedné hry. Také náhoda? Tahle hra je řízena počítačovým algoritmem, který přesně vyhodnotí, co vám dovolí vytočit a co ne. Takže rozhodně to není o náhodě. ale o přilákání co nejvíce lidí do hry…

Dobrý večer, tak mohu potvrdit. Ano, hra RONDO je podvod. Již několikrát se mi stalo, že jsem u 150000 a 100000 Kč měla vytočeno 24 dílků, ale 25 dílek se nikdy nekonal. Jen jméno bez příjmení toho, kdo ÚDAJNĚ vyhrál, pravidelně druhý den po mém nevytočeném 25 dílku. Jsou to šmejdi a skutečně berou lidem čas. Jo a zboží je až neskutečně předražené, ale to víme. Nikdy jsem si nic nekoupila. Zboží a jejich ceny jsem si ověřovala v obchodech. Takže rada. NEHRÁT.

Je to ztráta času, vše popsané pravdivé, chtělo by to rondo vymazat ať nebere lidem drahocenný čas, dnes jsem s ním skončila

Zajímavý jak naskakovali dílky do věcí jako notebook, nějakej drahej telefón atd,.a teď se tomu poslednímu nějak nechce....ale za to mám úžasný slevy na mixér 2500, který normálně stojí 700

Je to podvod, přikláním se k výše uvedenému. Jakmile je možnost vytočit poslední dílek, daná věc z kola zmizí, i když ji nikdo nevyhrál.

Vypadá to velmi lákavě, ale otevřete si obchodní podmínky:
"... pokud není výslovně uvedeno jinak, může uživatel získat i Dílky, které již vlastní."
"Poskytovatel může dle vlastního uvážení prohlásit dosavadní průběh Soutěže za neplatný z důvodů jakékoli technické nebo jiné systémové chyby. "

Rondo hraji již tyden a mohu jen říct že jde opravdu asi o podvod.I když jem vyhrál sposty rondomů a dostal se blízko k výhře už jsm pak nevyhral ani jeden dílek do mé hry a utratil přes 3tis rondomů.Je zřejmé že je tu nasazena umělá inteligence která neumožnuje výhry.

Rondo je velký podvod už keď by som mohla niečo vyhrať tak, už že to vyhral iný hráč ktorý, neexistuje .stráta času .

STE Z***I NECHODI MI DILKY DO EMAILU STE FAKE HRA

Souhlas, je to podvod. Hrál jsem už několikrát o 100, 125, 150, dokonce o 250 tisíc, a vždycky to skončilo u předposledního, 24 dílku. Vždycky to jako na potvoru "vyhrál" někdo jiný. Zajímavé je, že stejně jim to funguje u 4, nebo 9 dílkových blbostí. Několikrát jsem hrál o různé hračky pro vnouče (robodrak, model helikoptéry, apod.) ale vždycky to skončilo u předposledního dílku. Hlavně že nabízí různé slevy na peněženky, zmrzlinové košíky, hodinky, aku šroubováky a sady nožů, které si i po jejich slevě můžete koupit levněji normálně v obchodu.

Ano je to podvod hrál jsem o 125000. Scházel mi poslední dílek celý den jsem se koukal jestli to náhodou nikdo nevyhrál a druhý den ráno jsem se těšil že si zatočím a snad to vyhraji. Ráno jsem se koukl a najednou to někdo vyhrál s tím že udávaný čas byl předchozí den odpoledne což je prostě kravina jelikož jsem to celý den sledoval a nikdo to do večera nevyhrál takže je to jednoznačně podvod.

Dobrý den. Je to podvod. Kdo chce přečte si můj trochu delší příběh.

Na začátku, když mi dali v obchodě los, jsem se zaregistrovala na RONDO. Jelikož jsem zjistiila, že rádoby setřenou výhru nezískám, dál jsem se o tuto hru nezajímala. Ale pak jsem této hře skoro propadla, poté co jsem jednou otevřela jejich email a pochopila princip hry. Vytáčela jsem kolo štěstí každý den, samozřejmě jsem soutěžila o 100 000 Kč. Dílky sem tam spadly a když jsem byla asi v polovině nasbíraných dílků, začali mi posílat z RONDA emaily, že když se podívám na přehled výher ze včera, připíšou mi dílek do hlavní ceny. Myslela jsem, jak to je super, že budu mít náskok před ostatními. Opravdu dílky přibývali rychlostí jak nikdy. Pak už mi chyběly jen 2 dílky do výhry 100 tis Kč, najednou však dílky do hlavní výhry vůbec nepadali, dílek z emailu už byl do jiné soutěže... Naštěstí jsem nikdy nic nekoupila. Popravdě mě ty jejich slevy moc nezajímali. Ale tehdy mě napadlo podívat se, zda neexistuje nějaká skupina na facebooku, kde by si lidé povídali a sdělovali zážitky o RONDO. Opravdu jsem ji našla a v té době jsem pořádně prohlédla jaký je to podvod. Zkušenosti mé popisovali další lidé. Každý čekal na ten poslední dílek, pak najednou 100 tis. Kč někdo vyhrál a objevila se hra o dokonce 125 tis. Kč. Do té mé však už nedostali.

Včera jsem zjistila, že hru hraje i kamarádka. Ta bohužel už i koupila nože, aby získala dva dílky do nějaké výhry. Dílky dostala, ale do úplně jiné hry. Psala jim email a oni odpověděli, že se určitě spletla, že do té její očekávané výhry se nikdy dílky za koupi nožů nepřipisovaly. Upozornila jsem jim, že tady opravdu nikdy nevyhraje. A pokud si to tady někdo jiný přečte, zamyslete se, jestli chcete ztrácet čas, který vám nikdo nevrátí, při hře RONDO, která vám nikdy žádnou pořádnou výhrou nedá.

postačí, když se podíváte na některé z "úspěšných hráčů". a to jen za měsíc duben 2022. náhodička, jak si vyhrávají :)
ivet m.: 5€, 5€, 5€, 10€, 5€,
david m.: 5€, 10€, 10€, 5€,
vladimír p.: 10€, 10€, 10€, 10€, 10€, 10€,
vít š.: stavebnica merkur, set Xmartian.
někdo má jednoduše "štěstí", he he he.

Byla jsem ze zdravolních důvoddů půl roku doma. Několikrát mi zbýval poslední dílek.Nikdy jsem nevyhrála, ani kdybych si chtěla něco kloupit a získat dva dílky. Je to podvod. Už nebudu hrát.

Hraji rondo občas kvůli kvízům, na procvičení paměti. To je asi jediný reálný bonus, který se dá z této hry získat. Co se výher týče, také pochybuji, že jsou výherci skuteční. Stalo se mi, že chyběli dva dílky do výhry, po nákupu zboží s odměnou dvou dílků mi tyto připsali, ale nějakým zázrakem stále jeden dílek chyběl, pak se dočtete, že dílek můžete dostat i stejný, který už jste vytočili a potom se nepočítá. Je to moc dobře vymyšleno,

Hraju už nějakou dobu, neb mě to zatím baví. Už několikrát jsem nasbírala jen o jeden dílek míň než byla výhra, v tomto případě vždycky do 2 hodin tu věc vyhraje někdo jiný a já můžu začít sbírat od začátku. Taky když vám chybí dva dílky, tak začnou nabízet dílky ne na vaši věc, ale na hlavní výhru-půjčení auta. Z toho mi plyne, že je to celé podvod. Ale z čeho to financují? Pochybuju, že si někdo přikoupí rondony nebo koupí něco v rondoshopu. Možná nechají někoho vyhrát ty 2 stovky nebo nějakou blbost. Je to celé dost podivné. Kde se můžu dočíst nějakých dalších ohlasů a zkušeností jiných hráčů?

**** HRA RONDO JE PODVOD.!!! **** STEJNĚ JAKO 5-TI KOALICE POSLANCŮ.!!!!!!!!!!!! ****NEVÍM KDO TO VYMYSLEL.???? ASI NĚJAKÝ *sprosté slovo* V AMERICE. *** STEJNĚ JAKO COVID-19 & ŠPANĚLSKOU CHŘIPKU.!!!

Dobrý den, jako ještě se mi nestalo že by jsem něco měla vyhrát ale už mi chybí jenom 7 dílků a docela se bojím že až vyhraju co se stane jestli to opravdu vyhraju nebo to budu muset zaplatit bojím se no uvidíme. A ještě mě štve že si můžu zatočit jenom budˇ15 krát nebo 16 krát víc krát už ne jenom další den a to mě opravdu rozčiluje.

Ano je to podvod chyběli mi 2 dílky do hry o 100 000 tak jsem koupil vrtačku a dali dílky do jiné hry. Když jsem se ozval zablokovali přístup.
Důkaz: Vyzvedněte si svou výhru
1 000 Kč sleva od Ronda na nákup
Akumulátorový šroubovák s příklepem Riviano CSD22+
Běžná cena: 2 090 Kč
Vaše cena pouze: 1 090 Kč
Akumulátorový šroubovák s příklepem Riviano CSD22+ nabízí výkonnost, odolnost a vysokou životnost. Ideální pro všechny ambiciózní kutily. Více informací...

Získejte akumulátorový šroubovák s příklepem Riviano CSD22+ nyní za nejlepší cenu na celém internetu!

Doprava až domů je ZDARMA!

Způsob doručení:

Zásilkovna - odběrné místo - 0 Kč
Doručení kurýrem - Balík do ruky - 0 Kč


Za zakoupení produktu navíc získáte
puzzlepuzzle
2 dílky do hry o 100 000 Kč


A: Dobrý den, Petře,

přijali jsme Vaší platbu objednávky produktu Akumulátorový šroubovák s příklepem Riviano CSD22+ , za kterou jste měli slíbené 🧩 2 dílky do skládačky o Apple MacBook Air 13.3" notebook.

Bohužel tato hra mezi tím skončila, proto jsme Vám nyní Vaše 🧩 2 dílky připsali do hry o Apple iPhone 13 128GB červený.

Poznámka redakce: Hrajte, kdyby náhodou došlo na výhru, tak hru zrušíme. :-D

Rondo je podvod. Hrála jsem o 100 000 Kč. Už bych měla 24 dílků z 25. Při točení už nedávali nabídku 2 dílku za nákup na 100 000, ale na televizi. A dnes zmizela hra o 100 000, aniž by ji někdo vyhrál. Je to jeden velký PODVOD.

Potřeboval jsem poslední 3 dílky do výhry nakoupil jsem proto v Bambuli a dostal jsem losy. Po zadání těchto losů mi zablokovali účet a znemožnilo mi to vyhrát. Je to podvod evidentně. Tuhle zkušenost si opravdu nenechám jen pro sebe. Jelikož u té výhry se hraje o čas o který mě připravili.